KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13925506
nr 1392 5506
Akvarell
signerad, akvarell, interiör, bladets mått: 30x34cm, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:19:16
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)